nlenfrde

Alle podium plaatsen NK 2016

Alle podium plaatsen zaterdag 3 september 2016

htm beg zat
HTM Beginners
1. Marina Delsink
2. Yvonne Dekker
3. Claudia Lamers
htm int zat
HTM Intermediate
1. Marian Smit
2. Sofie Greven

htm adv zat
HTM Advanced
1. Esther Niemeijer
2. Janny Drost

htm cha zat
HTM Champion
1. Marina Delsinke
       
fs beg zatFS Beginners
1. Bert Leeuwerink
2. Marian Smit
3. Minna Yrjana
fs nov zat
FS Novice
1. Wendy Coersen
2. Wies Koelewijn
fs int zat
FS Intermediate
1. Esther Niemeijer
2. Esther Niemeijer
3. Yvonne Dekker
fs adv zat
FS Advanced
1. Aniek Oerlemans
2. Esther Niemeijer
3. Eline van Oosterom
       
fs cha zat
FS Champion
1. Brigitte van Gestel
2. Grietje Wagenaar
htm rk1 zat
HTM Rec-kwal-1
1. Aniek Oerlemans
2. Andre de Jong
fs rk1 zat
FS Rec-kwal-1
1. Jessica Blacquiere
2. Sandra Schenkhuysen
3. Christa Duivenvoorden
 

Alle podium plaatsen zondag 4 september 2016

htm beg zonHTM Beginners
1. Yvonne Dekker
2. Marina Delsink
3. Esther Winkels
htm int zonHTM Novice
1. Grietje Wagenaar


htm int zonHTM intermediate
1. Gwen Pieters
2. Marian Smit
3. Sofie Greven
htm int zonHTM Adanced
1. Esther Niemeijer
2. Janny Drost
3. Tanja Leblanc
       
htm cha zonHTM Champion
1. Marina Delsink
fs beg zonFS Beginners
1. Liesanne van der Linden
2. Nikky Goes
3. Tanja Bosma
fs nov zonFS Novice
1. Danielle van Duin
2. Marina Krom
3. Wies Koelewijn
fs int zonFS Intermediate
1. Yvonne Dekker
2. Esther Niemeijer
3. Marga Verdegem
       
fs adv zonFS Advanced
1. Aniek Oerlemans
2. Esther Niemeijer
3. Eline van Oosterom
fs cha zonFS Champion
1. Grietje Wagenaar
2. Bregtje Hut
3. Brigitte van Gestel
htm rk1 zonHTM Rec-kwal-1
1. Andre de Jong
fs rk1 zonFS Rec-kwal-1
1. Tineke Groels
2. Jessica Blacquiere
3. Sandra Schenkhuysen

Alle podium plaatsen Overall NK 2016

over begOverall Beginners
1. Yvonne Dekker
2. Marina Delsink
3. Bert Leeuwerink
over novOverall Novice
1. Wendy Coersen
2. Wies Koelewijn
3. Grietje Wagenaar
over intOverall Intermediate
1. Gwen Pieters
2. Esther Niemeijer
3. Esther Niemeijer
over advOverall Advanced
1. Aniek Oerlemans
2. Esther Niemeijer
3. Eline van Oosterom
       
over chaOverall Champion
1. Grietje Wagenaar
2. Brigitte van Gestel
3. Bregtje Hut
over rk1Overall Rec-kwal1
1. Tineke Groels
2. Jessica Blacquiere
3. Sandra Schenkhuysen
oscars zatOscars zaterdag
1. Wendy Coersen
2. Christa Duivenvoorden
3. Minna Yrjana
oscars zonOscars zondag
1. Danielle van Duin
2. Liesanne van der Linden
3. Jamara Admiraal
       
top3 htmTOP 3 HTM
1. Marina Delsink
2. Gwen Pieters
3. Esther Niemeijer
top3 fsTOP 3 FS
1. Grietje Wagenaar
2. Brigitte van Gestel
3. Bregtje Hut
   

Nederlands Kampioenen 2016

NK 2016

Heelwork to Music Freestyle
1. Marina Delsink met Gwydion 1. Grietje Wagenaar met Floris
2. Gwen Pieters met Vidar 2. Brigitte van Gestel met A´Mayzie
3. Esther Niemeijer met Jody 3. Bregtje Hut met Troy

Op zaterdag heeft Omroep Flevoland een bezoek gebracht aan het NK. Reportage Omroep Flevoland

Selectie OEC 2016

Het Nederlandse Dog Dance Team stelt zich voor:

Freestyle (van links naar rechts in het oranje)
- Bregtje Hut
- Brigitte van Gestel
- Aniek Oerlemans en
- Grietje Wagenaar
HTM (van links naar rechts in het zwart/oranje)
- Tanja Leblanc
- Janny Drost
- Marina Krom en
- Gwen Pieters
De foto rechtsonder is inclusief de bondscoach Wies Koelewijn

Farm Food heeft de fantastische jassen en polo's gesponsord! Super bedankt!
We gaan ervoor in Oostenrijk! We zijn in ieder geval super gemotiveerd!

groetjes,
Team NL

Teamfoto FS OEC 2016

Teamfoto HW OEC 2016

Teamfoto2 OEC 2016

Selectiewedstrijden

logo rondGeachte leden,

Graag willen wij jullie attenderen op het volgende:

Op de ALV van 13 maart jl. zijn de nieuwe selectieregels goedgekeurd zijnde:
Het bestuur zal per jaar 4 selectiewedstrijden organiseren/aanwijzen, waarvan men er minimaal 2 aanwezig moet zijn om in aanmerking te komen voor selectie van CRUFTS/OEC/FCI WK. De selectie sluit een half jaar voor het betreffende evenement.

Voor het Europese Kampioenschap 2017 gehouden in Augustus 2017 in België hebben wij de volgende wedstrijden aangewezen als selectiewedstrijden:
- Zondag 4 September 2016 NK te Bant organisatie NDDB
- Zondag 30 Oktober 2016 Halloween te Bant organisatie Esther Niemeijer
- Zaterdag 28 Januari 2017 Dogcenter Kerkwijk organisatie Marina K en Brigitte
- Zondag 26 Februari 2017 JAR te Nieuw Amsterdam organisatie NDDB

De wedstrijden zijn ook gewoon kwalificatie wedstrijden dus ook al wil je niet meedoen in de selectie, schrijf je gerust in.

Met vriendelijke groet,
Bestuur NDDB
lijn onder

Aanmelden nieuwsbrief

Wil jij op de hoogte blijven van alle nieuws van de NDDB?
Meld je dan hier aan voor de nieuwsbrief

AANMELDEN 

lijn onder

Kalender

Via deze link kunt u het overzicht van alle selectiewedstrijden downloaden met de bijbehorende internationale wedstrijden

2017  
9 december 2017 NDDB wedstrijd georganiseerd door Behave Hondenschool.
Tijdens Hond 2017 in de Rai te Amsterdam
Selectiewedstrijd
Meer informatie en inschrijven.
2018  
27 en 28 januari 2018 Workshop Elke Boxoen
Meer informatie
11 februari 2018 NDDB wedstrijd georganiseerd door NDDB
Selectiewedstrijd
1 april 2018 NDDB wedstrijd georganiseerd door NDDB
Selectiewedstrijd
27 mei 2018 NDDB wedstrijd georganiseerd door NDDB
Selectiewedstrijd
30 september 2018 NDDB wedstrijd (NK 2018) georganiseerd door NDDB
Selectiewedstrijd